• REKLAM  POŞETLERİ Firmamız özellikle doğa dostu bez poşetlerinde sizlerin istekleri doğrultusunda geniş ürün yelpazesi ve sektöre sunmuş olduğu yeni ürünleri ile çevreci poşet konusunda sizlere en hızlı devamlı hizmeti sunma çabası içindedir. Poşet sadece taşıma amaçlı değil reklam amaçlıda kullanılmalıdır. Baskılı poşet firmanızın en basit reklamıdır. 

  • FUAR TANITIM POŞETLERİ Yakın zamanda birçok firmanın fuar ambalajlarını üreten firmamız katılımcılara farklı alternatifler sunmaktadır. Başlıca dikişli kaynaklı askılı omuz askılı el geçmeli olmak üzere bez çanta imalatı yanı sıra yeni ürünümüz modern poşetler ile de sizi en iyi temsil edecek tanıtım poşetleri hizmetini sunmaya çalışıyoruz. Yeni çuval üzerine (PP) lamineli çantalarımız ile farklı alternatifler sunmaya devam ediyoruz.

  • BEZ AMBALAJLAR Kaynaklı üretim tekniği ile üretilen nonwoven torbalarımız birçok çizilir yüzeyli mamul üreten imalatçıların iç ambalaj tercihi olmuştur. Sektöre sunmuş olduğumuz bu ürün uygun maliyeti ile seri üretim yapan üreticiler  için uygundur. Doğal çevre için bez çanta üretiyoruz. Firmanız için en modern bez çanta ambalaj ları firmamızda ulaşabilirsiniz.

  • ÖZEL ÜRÜNLER Ambalaj sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimiz ile sizlerin fleksible özel ambalaj isteklerini değerlendiriyor size en uygun ambalaj alternatiflerini sunuyoruz. Ayrıca nonwoven dokusuz örgüsüz teknik kumaştan ihtiyaçlara göre üretim yapmaktayız. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi almak için bizi arayınız. Sunmuş olduğumuz ürünlerin uzun süre kullanılması çevreye olan olumlu bir katkımızdır.

  • GRAFİK VE TASARIM HİZMETLERİ Müşterilerimizin ambalajlarında kullanacakları görselleri istekleri doğrultusunda uygun ve hızlı grafik , tasarım çalışmalarını yapmaktayız. Karşılıklı fikir alışverişi ile müşterilerimizin toplam kalite anlayışına ve firma karakterine uygun çalışmalar ile hedefine ulaşan sonuçları aramaktayız. Bize ulaşınız size ambalaj konusunda en iyi hizmeti vereceğimize inanıyoruz.

  • Doğal ortamda bozunabilir %100 doğa dönüşümlü yeni poşet ve çantalarımız hakkında bilgi alınız... Daha temiz bir çevre için doğal ve ekolojik çantalar üzerinde, Bio Degradable, Bio-Bozunur plastikler ve organik  cotton canvas, jute gibi ürünler üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Doğada çözünebilen ayrışabilen eriyen çevre dostu ürünler

  • Çevre Dostu Kaynaklı Bez Poşet ve Çift Katlı Poliproplen (PP Jüt)  Çantalar  Üretiyoruz... Ayrıca ham bez ve doğal bezlerden poşetler üretiyoruz. %100 Geri Dönüşümlü Doğaya Saygılı...