Reklam ve Metin Yazarlığı

Reklam metin yazarlığı çalışmalarımız sektörünüzde yayınlanan tüm reklamları incelemek ile başlar,işlenmiş tüm konular çıkartılarak,metin yazarımız tarafından sloganı ile birebir örtüşen özgün bir çalışma ile beğeninize sunulur.Bu çalışmayı sizin istem ve beklentileriniz şekillendirir;dolayısı ile firmanız metnin oluşturulması sırasında daima işin içerisinde olur.

 

Klasik reklam yazarlığından öte,senaryonun her aşamasında rol almanız,sizi seçici olma konumundan uzaklaştırıp,katılımcı kılarak,hedefinize daha iyi odaklanmanızı sağlar.

 

Günümüzde tanıtım çalışmaları da belirli bir senaryo dahilinde sürdürülmektedir.Ajans Destek firmanızı birbirinin tekrarı olan ve tüketici tarafından kanıksanmış tanıtım çalışmalarından bir adım öteye geçirmeyi amaç edinmiştir.

 

Kısa,orta ve uzun periyotlarda üretilen tanıtım metin ve senaryolarımızın sizi heyecanlandıracağın eminiz.
 


 

Basın bülteni yazarlığı

Stratejik/Entegre iletişim danışmanlığı servisinin en önemli araçlarından birinin medya iletişimi ve buna bağlı olarak metin yazarlığı olduğunu biliyoruz. Stratejik iletişim danışmanlığı yapan ajanslara ve şirketlerin kendi bünyelerindeki kurumsal iletişim departmanlarına aylık hizmet tanımı içinde metin yazarlığı servisi veriyoruz. Gerektiğinde müşteri toplantılarına şirketin bir departmanı/üyesi olarak katılmayı da içeren bu özel servis, basın duyurularının, müşteri görüşlerinin ve röportajlarının en etkili ve doğru biçimde yazılmasını içeriyor.